20 prostych metod na więcej forsy w portfelu

Najlepsze podejście na oszczędzenie kasy to bieżąca analiza tego, co proponuje w danym tygodniu hipermarket. Co siedem dni wychodzi totalnie nowa propozycja produktów na promocji. Trafiają się produkty spożywcze, środki czystości, produkty kosmetyczne, jak również i ubrania. A ich ceny mogą osiągnąć nawet do 50% rabatu! Warto?

gazetka tesco

Cała prawda na temat gazetek promocyjnych: Gazetka Tesco i Gazetka Auchan

Żartobliwie wspomina się czasami o gromadach osób, które tłumnie oczekują przed otwarciem lokalu. To oni oczywiście polują na promocje. Pani Maria każdego dnia wyjmuje ze swojej skrzynki pocztowej gazetki. Wśród nich jest m.in. gazetka tesco. Redukcja ceny na sagan, o którym śniła od dawna. I zniewalająca cena! Aż 40% taniej! Przy tego rodzaju wielkości ceny to rzeczywiście duża różnica – mówi. Jest ona jedną z tych jednostek, które spotkać można przed otwarciem.

Inne supermarkety też oferują własnym Klientom okazje zakupu po cenach niższych, aniżeli zazwyczaj. Też i do nas dotarła ulotka promocyjna. Gazetka Auchan proponuje nam istne wariactwo połączone z nastaniem roku szkolnego! W zależności od nadchodzącego sezonu hipermarkety przystosowują swoje promocje. Z tego względu już razem z nadejściem kwietnia przebijamy się poprzez kartki sprzętu, rozpałek, węgla, o grillowaniu, a i też przecenionej ceny mięsa. W czasie zimy widać herbaty rozgrzewające, wkłady do kominka czy przeróżne koce. Sprytne, ale i zyskowne dla tych, którzy będą zainteresowani!

gazetka tesco

Wracając do tego, co gazetka Auchan nam proponuje, chcemy zwrócić uwagę na okazały asortyment zeszytów, kredek, długopisów, jak również książeczek do nauki dla swojej pociechy. Dla tych, którzy posiadają dzieci w wieku szkolnym to wyśniony eden! Podobnie gazetka Tesco w swojej ofercie posiada akcesoria do szkoły. Poszukujesz taniego tornistra dla dziecka? Super! Dobrze trafiłeś!

Należałoby sprawdzać gazetki wielkich sieci sklepowych co tydzień, dlatego że oferta zmienia się. Zdrowy rozsądek się przyda, żeby nie kupować wszystkiego, co nam tylko zaproponują, jednak zarówno w przypadku Pani, jaka trafiła na wyśnione garnki w niskiej cenie, jak i mamy przyszłego pierwszoklasisty to idealna okazja na oszczędność pieniędzy i czasu.