Animator weselny

Jeśli na Twoim weselu znajdą się dzieci, pamiętaj: nie panikuj! Większość gości na pewno zajmie się swoimi pociechami. Jeśli jednak należysz do tych osób, których przyjęcie powinno być dopięte na ostatni guzik, warto zastanowić się nad opłaceniem profesjonalnego animatora na wesele.

animator weselny torun

Potrzeby dzieci

Zatrzymanie dużej grupy dzieci w jednym miejscu może wydawać się trudne. Postaraj się wyprzedzić ich potrzeby: stwórz przestrzeń wyznaczoną tylko dla nich, w której będą mogły bawić się z opiekunem, gdy wesele je przerośnie.
Zwróć uwagę na wiek pociech – jeśli są to małe dzieci, warto pomyśleć o przestrzeni, w której będą mogły odpocząć.
Zamiast oczekiwać, że dzieci grzecznie, wraz z rodzicami, zasiądą do uroczystej kolacji, zaplanuj dla nich osobny bufet: niech częstują się podczas zabawy i same decydują, na co mają ochotę! Dobrym sposobem na skupienie ich uwagi jest zorganizowanie odtwarzacza DVD lub gier video dla dzieci, które nie chcą usiedzieć w miejscu. Zwróć się do animator weselny torun i zapytaj, jakie przewiduje atrakcje.
Stworzenie osobnej, zabezpieczonej przestrzeni do zabawy sprawi, że ich rodzice poczują się bezpieczniej – będą mogli się zrelaksować, mając świadomość, że dzieci są pod dobrą opieką profesjonalisty.