Blaszaki Wrocław

Blaszaki Wrocław nie od dziś są już jednym z najbardziej chętnie wybieranych rodzajów garaży.

Posiadają one bardzo dużo zalet, co sprawia, że są tak bardzo popularnym produktem na rynku i cieszą się dużym uznaniem. Właśnie dzięki wielu zastosowaniom wybieramy blaszaki jako nasz nowy garaż. Blaszaki Wrocław przede wszystkim dostępne są na rynku w niższych cenach niż garaże drewniane bądź garaże murowane.
Czas dostawy takiego garażu metalowego nie jest długi, zazwyczaj wynosi on w przybliżeniu od 3 do 14 dni.

Montaż takiego blaszaka trwa zaledwie kilka godzin i nie jest to zbyt skomplikowane. Jeżeli chodzi o zamówienie na blaszak we Wrocławiu, możemy składać je telefonicznie lub mailowo, a co najważniejsze, bez wychodzenia z domu.

Postawienie garaży metalowych do 35 m2 nie wymaga pozwolenia na budowę jak również projektu budowlanego. Takie garaże metalowe wykonywane są na wymiar. Taki wymiar zależy przede wszystkim od klienta.

Blaszaki są przede wszystkim funkcjonalne, mogą służyć nie tylko jako garaż, lecz jako schowek na narzędzia, magazyn, domek ogrodowy.

http://www.paw-stal.com/

blaszaki Wrocław

Blaszaki, pełniące rolę domków gospodarczych, są przede wszystkim znacznie wytrzymalsze niż domki ogrodowe zakupione w marketach. Szczególną zaletą garaży metalowych, w stosunku do murowanych czy drewnianych, jest możliwość ich szybkiego demontażu, czy przeniesienia ich w inne miejsce. Wybierając blaszak w kolorze, możemy mieć pewność, iż w przyszłości nie dojdzie do konieczności jego malowania, tak jak to bywa w przypadku garaży drewnianych. Blaszaki są świetnym rozwiązaniem dla osób, zabieganych i zapracowanych, którzy w szybkim czasie chcą stworzyć schronienie dla swojego samochodu, bądź koniecznie potrzebują umiejscowić na swojej działce domek ogrodowy czy pomieszczenie gospodarcze. Garaże metalowe mają także bardzo duże zastosowanie na działkach budowlanych, gdzie służą jako schowek na narzędzia.