Jaki piórnik wybrać dla 1-klasistki?

Wrzesień łączy się dla rodziców z znacznymi kosztami. Pociechy chcą zestawu podręczników, jakich kupno sięga mniej więcej nawet kilkuset złotych. Artykuły szkolne to także niepodważalnie kosztowna inwestycja. Piórniki, temperówki, kredki, ołówki, segregatory… Sklepy papiernicze proponują rzeczywiście mnóstwo, zwłaszcza że na polskim rynku pojawia się coraz to większa ilość artykułów, bardziej urozmaiconych i usprawnionych. Z roku na rok potrzeby rosną i to nie jedynie ze strony nauczycieli, ale oczywiście od naszych dzieciaków.

Artykuły biurowe

Każdy chce posiadać nowsze, lepsze, bardziej barwne i fascynujące. Dziś nawet dobór zeszytu może tworzyć niezły problem. Linia cienka albo gruba, czarna, czerwona lub niebieska… Oprawa z postacią z baśni, a w kropki czy też ze zdjęciem psiaka? najlepszym rozwiązaniem będzie gdyby pasował do niego piórnik, długopis i gumka do mazania, ale aby był niepodobny niż do innych przedmiotów. Oprócz tego ogromnego dylematu trzeba dołączyć jeszcze naklejki, na których zapiszemy dane właściciela. No i okładka! Jakim sposobem da się zapomnieć o oprawie. Ona również powinna być ładna a także okazywać nasz osobisty styl. Dodatkowo mamy do wyboru tą naklejaną lub klasycznie ubieraną na lekturę bądź zeszyt.

Artykuły biurowe

Konieczny będzie dodatkowo zakup bloków rysunkowych i technicznych, czystych albo w bogatej palecie barw. Na zajęciach plastycznych obowiązkowe jest też dysponowanie wycinankami, a jak są i one to koniecznie muszą też być nożyczki. Warto wyposażyć własną pociechę także w plastelinę oraz modelinę. Artykuły biurowe jak widać pochłaniają ogromną część rodzinnego funduszu. A tymczasem wypada jeszcze nabyć porządny tornister czy plecak szkolny w zależności od gustu dziecka. I w tym miejscu naturalnie zagadnienie nie jest proste, bo mamy bardziej okrągłe, kwadratowe, kanciaste lub zaokrąglone. Firma ma także niezwykle wielkie znaczenie w odczuciu naszego malucha. Złożony status społeczny niestety ale w tym przypadku będzie silnie zauważalny.

Jeśli szukasz unikatowych plecaków, tanich artykułów biurowych lub szkolnych dla Twojego dziecka, polecamy:
Artykuły biurowe