Obowiązki domowe – czy ktoś mnie z nich wyręczy ?


Po długim, uciążliwym dniu pracy entuzjastycznie powracasz do domu. Z rozkoszą otwierasz drzwi, a tu… bez owijania w bawełnę odrzuca Cię odór nie wyrzuconych od kilku dni śmieci.
Lato, ciepło, wszystko szybciej się psuje, a kłopotliwy odór osaczył już całe mieszkanie. Z klamerką na naosie odwracając spojrzenie sięgasz po worek ze śmieciami i bardzo szybko zbiegasz do śmietnika.
Zadanie zrealizowane. Śmieci zostały wyniesione z mieszkania. A więc tylko wystarczy je odpowiednio wywietrzyć i użyć właściwego odświeżacza powietrza. Zapalenie kilku świec zapachowych wyrówna skutek odtruwania pomieszczeń.

Po chwili okazuje się jednakże, że to nie było jedyne źródło przykrego zapachu. Następne znajduje się w toalecie. Jest nim pełen brudnych ciuchów kosz, z jakim również będziesz musiała sobie poradzić. Całość nie pomieści się na raz do bębna pralki, w następstwie tego czeka Cię kilka tur.W trakcie prania zmęczona udajesz się do kuchni, by zaparzyć herbatę i odkrywasz kupę naczyń w zlewie, jakich nikt nie pozmywał po wczorajszej wieczerzy ze znajomymi. Tłuszcz i brud zdążył już zaschnąć, a Ty doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie wepchniesz takich naczyń do zmywarki. No chyba, że chcesz spotkać się z miłym panem złotą rączką, których ostatnio reperował zapchaną twoimi długimi włosami umywalkę.

Z zupełną nienawiścią nalewasz wodę do zlewu i modlisz się o to, by twój płyn do mycia naczyń zadziałał identycznie cudownie jak w reklamie.

Zdaje się, że cały świat sprzysiągł się przeciw tobie i nie chce dać ci nawet chwili odpoczynku. Od powrotu do domu minęło już tyle czasu, a Ty nawet na chwilę nie przysiadłaś, a przecież w TV leci naturalnie twój umiłowany program. W ataku złości zaczynasz rozważać wyprowadzkę do hotelu.
Innym, na pewno tańszym rozwiązaniem jest sprzątanie biur warszawa. Tak, tak to dzięki usługom tych słodkich doskonałych Pań domu twoje gniazdko będzie połyskiwało czystością, a Ty będziesz mogła poświęcać czas na to co lubisz.