Obrusy do restauracji – jakie?

Wyposażenie hotelowe – obrusy do restauracji i szlafroki hotelowe – czy to już standard?

 

noclegi świnoujście

Szybki wzrost hoteli

W ostatnim dwudziestoleciu można zaobserwować wzrost liczby lokali restauracyjnych oraz hoteli. Wraz ze wzrostem liczby obiektów świadczących usługi hotelarskie i restauracyjne wzrosła wśród nich konkurencja. Współcześni właściciele hoteli i restauracji nie rywalizują już jedynie cenowo, gdyż wielu ich klientów ponad cenę zaczęła stawiać jakość i poziom oferowanych usług. Bogacące się społeczeństwo przestało przywiązywać tak wielką wagę do ceny, jak miało to miejsce w latach wcześniejszych.

 

Potrzebne akcesoria

W związku z rozwojem usług hotelowych i restauracyjnych powstało wiele firm oferujących hotelom i restauracjom niezbędne wyposażenie. Jak grzyby po deszczu powstały hurtownie oferujące wyposażenie dla gastronomii, ale wiele z nich dostrzegło, że dobrym rynkiem jest również objęcie swoją ofertą niezbędnego wyposażenia dla hoteli i pensjonatów. Możliwość dokonania kompleksowych zakupów w jednej hurtowni sprawia, że właściciele hoteli i restauracji wybierają te hurtownie, które w swojej ofercie posiadają kompleksową ofertę produktów niezbędnych do właściwego funkcjonowania w branży hotelarskiej i restauracyjnej. W ofercie hurtowni nie może zabraknąć takich towarów, jak:

szlafroki hotelowe,
– ręczniki hotelowe różnych rozmiarów,
– mydełka i szampony hotelowe,
obrusy do restauracji,
serwetki dla restauracji,
– stroje personelu hotelowego,
– stroje dla kucharzy i kelnerów.

 

obrusy do restauracji

Co jest ważne?

Ważnym dla wielu restauratorów i właścicieli hoteli jest możliwość zlecenia w hurtowni naniesienia określonych logotypów na szlafroki, ręczniki, czy też obrusy dla restauracji. Logotyp nie tylko oznacza skąd pochodzi dany szlafrok, czy obrus, ale również jest sposobem reklamy i kreowania marki w świadomości klientów.
Mając na względzie wymagania klientów, wielu właścicieli hoteli i restauracji nie kupuje dzisiaj najtańszych towarów oferowanych przez hurtownie. Większość nabywców wybiera szlafroki i ręczniki z wyjątkowo przyjemnych w dotyku materiałów. Restauratorzy z kolei wybierają obrusy wykonane z najlepszych tkanin odpornych na plamy.