Profilaktyka zdrowotna

Warto dbać o zdrowie

Ludzie często żyją z dnia na dzień i nie martwią się tym, co przyniesie następny dzień. Jednak życie jest nieprzewidywalne i nigdy nie wiadomo co nas czeka, a już zwłaszcza jeśli nie dba się o swoje zdrowie. Czasem z dnia na dzień człowiek dowiaduje się, że jest poważnie chory i nie do końca można chorobę wyleczyć. Dlatego bardzo ważna jest profilaktyka i badanie się jak najczęściej, a już szczególnie, gdy czujemy się źle i coś nam dolega.

Badanie krwi

Jednym z najważniejszych badań, jakie od czasu do czasu każdy powinien wykonać, jest badanie krwi. Ze krwi można wyczytać bardzo wiele, podwyższenie czy obniżenie niektórych parametrów może świadczyć o poważnej chorobie. Dzięki częstemu badaniu krwi, można szybko wykryć każdą chorobę i zapobiec jej rozprzestrzenianiu. W każdej przychodni są wykonywane podstawowe badania krwi w kierunku różnych chorób, ale są też specjalistyczne badania krwi kraków, oferowane przez prywatne przychodnie. Jest to tak zwane badanie żywej kropli krwi kraków, te badania są najbardziej precyzyjnymi badaniami krwi, jakie są wykonywane. Z takiego badania można się bardzo dużo dowiedzieć. Jest to badanie z zakresu medycyny alternatywnej. Polega ono na tym, że pod mikroskopem obserwuje się kroplę krwi pobraną z palca, przez 40 min.

specjalistyczne badania krwi kraków

W jakim celu wykonuje się to badanie?

Zwolennicy tego badania przekonują, że dzięki niemu można poznać przyczyny wielu chorób i schorzeń. Dzięki niemu odkryje się źródło bólów głowy, problemów z cerą, z nadwagą, nadmiernego zmęczenia. Bardzo ważne jest by przed takim badaniem na 24 godziny przed, nie spożywać alkoholu a w tym samym dniu, nie wolno pić kawy. Ostatni zaś posiłek przed badaniem, można spożyć nie później niż 2 godziny wcześniej.
badanie żywej kropli krwi kraków
Badanie to podchodzi pod medycynę naturalną, nie ma więc żadnych norm ani wskaźników, ale wiele ludzi twierdzi, że jest ono bardzo skuteczne.