Wynajem jachtów nad Polskim jeziorem

Okres wakacyjny to czas, w którym większość z nas planuje podróż. Jedni wybierają zwiedzanie kraju, inni wyjeżdżają za granicę. Biura podróży prześcigają się w ofertach wycieczek. Najczęściej wybierane kierunki to ciepłe kraje. Odwiedzamy je, żeby kąpać się w morzu, wypoczywać na leżaku, opalać się. Jednak tym osobom, którym znudziły się typowe wakacje, które liczą na coś nowego, na przeżycie niesamowitej przygody, warto przedstawić ofertę rejsu jachtem. Może się wydawać, że jest to rozrywka dostępna tylko dla bogaczy, oczywistym jest, że nie każdego stać na kupno jachtu.
	jachty do wynajęcia

Jednak może zadziwić fakt, jak wiele jest ofert wynajmu jachtów i to w cenie typowej zagranicznej wycieczki. Chociaż koszty są przeróżne, zależą od ilości osób i dni, od wyposażenia jachtu, sezonu, w którym decydujemy się na wynajem i wielu innych czynników. Można skorzystać z takich ofert, gdzie jesteś wyłącznie pasażerem, ale również możesz zostać sternikiem i to bez uprawnień. Jachty do wynajęcia dostępne są zarówno w Polsce, jak i w innych krajach, w Europie i na innych kontynentach. Wszystko zależy od wyobraźni i zasobności portfela.

W Polsce najwięcej jachtów do wynajęcia znajdziemy oczywiście na Mazurach.

Mikołajki, Ruciane-Nida czy Giżycko to tylko niektóre miejsca, w których wypożyczysz jacht. Jeśli chodzi o sposób wynajmu, wiele firm posiada strony internetowe, na których widnieją dokładne zdjęcia jachtów, trasy kursów i cenniki. Wszystko przejrzyste i dostępne dla każdego. Ofert można szukać również w portach, lub na portalach internetowych, takich jak Facebook czy olx. Możliwości jest wiele, dlatego warto się zdecydować na ten rodzaj spędzenia urlopu. Dla początkujących wystarczy dzień lub weekend na wodzie, a z czasem z pewnością zapragniesz spędzać w ten sposób więcej czasu.
Rejs jachtem to również doskonały sposób na przeżycie romantycznych chwil tylko we dwoje, lub pomysł na zaręczyny czy jakąkolwiek rocznicę. Dlatego, jeśli znudziły ci się typowe wakacje w hotelu, skorzystaj z jachtu.